0 800 50 22 14

Інфолінія

Корисні поради

ДОГЛЯД ЗА МЕТАЛОПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ

Однин із важливих факторів, які впливають на вибір вікон, — це  простота у подальшому догляді за металопластиковими виробами. Якщо дотримуватися певних рекомендацій, можна значно продовжити термін їх служби.

06 Липня, 2017

Корисні поради

ТОП-10 ПОМИЛОК ПІД ЧАС МОНТАЖУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Неправильне встановлення пластикових вікон може спричинити витік тепла, проникнення в будівлю небажаних повітряних потоків і прискорене руйнування віконних рам. До Вашої уваги 10 помилок, які найчастіше роблять монтажники.

 

06 Липня, 2017

Корисні поради

Металопластикові вікна для лоджій та балконів

Балкони ти лоджії — це невід’ємний атрибут як звичайної міської квартири, так і заміського будинку. Хтось перетворює балкон на склад непотрібних речей, а хтось насолоджується на лоджії ранковою кавою. Чим би вони для нас не слугували, все ж важливо, щоб там було затишно та комфортно. Ось тому і виникає необхідність засклити їх металопластиковими вікнами.

25 Травня, 2017

Корисні поради

6 СПОСОБІВ ОЧИЩЕННЯ ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА ВІД ПРИЛИПЛОЇ "НАМЕРТВО" ЗАХИСНОЇ ПЛІВКИ

Багато щасливих власників металопластикових вікон зустрічаються з проблемою невчасно знятої захисної плівки, яка з часом міцно прилипає до пластика. Що ж робити з прилиплою захисною плівкою?

25 Травня, 2017

Корисні поради

“З ЯКОГО ПРОФІЛЮ ВИГОТОВЛЯЄТЕ ВІКНА?”

“А У ВАС Є НІМЕЦЬКИЙ ПРОФІЛЬ?”

Дуже часто з таких запитань розпочинається розмова в салоні з продажу вікон. Так і хочеться відповісти зустрічним питанням: “Вам потрібні комплектуючі для виготовлення вікон чи вікна?” Відповідь, найімовірніше, буде: “Вікна”.

 

25 Травня, 2017