0 800 50 22 14

Інфолінія

Вікна для

ІДЕАЛЬНА КУХНЯ. МІСІЯ МОЖЛИВА

Для більшості господинь ідеальна кухня — це велика кухня. І така думка, звичайно, є слушною…

Адже сучасна кухня — це і гаряча плита для приготування страв, і столик для сімейних трапез чи святкувань, і затишне  місце для чаювання, для «по 50» з кумом або для читання газет, і дитячий куточок для уроків чи креативного розмальовування холодильника…

06 Липня, 2017

Корисні поради

ТОП-10 ПОМИЛОК ПІД ЧАС МОНТАЖУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Неправильне встановлення пластикових вікон може спричинити витік тепла, проникнення в будівлю небажаних повітряних потоків і прискорене руйнування віконних рам. До Вашої уваги 10 помилок, які найчастіше роблять монтажники.

 

06 Липня, 2017

Корисні поради

ДОГЛЯД ЗА МЕТАЛОПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ

Однин із важливих факторів, які впливають на вибір вікон, — це  простота у подальшому догляді за металопластиковими виробами. Якщо дотримуватися певних рекомендацій, можна значно продовжити термін їх служби.

06 Липня, 2017

Вікна для

ГАРАНТОВАНА УНІКАЛЬНІСТЬ КОТЕДЖУ

Статус власника приватного будинку, особняка чи котеджу зобов’язує до оригінальних рішень. Ви ж не маєте наміру копіювати сусідську будівлю?

Отже, плануючи будівництво нового котеджу, час створити дивовижний шедевр.

25 Травня, 2017

Вікна для

ОДОМАШНЕННЯ ДИКИХ БАЛКОНІВ

Ми віримо, що у вас є велике бажання засклити свій балкон. Просто до цього  руки не доходять. І це правда, бо ж так багато різних справ на щодень.

Однак, ми таки наважимося перевести проект «скління балкону» з пасивної фази в активну. Тож уперед  — до освоєння нових територій.

25 Травня, 2017

Вікна для

ВІТАЛЬНЯ. ТАМ, ДЕ ВИРУЄ ЖИТТЯ

Ми звикли до слова «вітальня» і вже не помічаємо у ній грецького слова «vitae», що означає життя.

Саме у вітальні ваше родинне життя відкривається друзям та колегам. Разом з ними ви проживаєте у ній багато важливих життєвих подій, більшість з яких, на щастя, радісні та святкові.

25 Травня, 2017

Вікна для

ВАШ ПРАЦЬОВИТИЙ ОФІС

У сучасному темпі життя офіс інколи стає другою домівкою. Адже, буває, ми проводимо на роботі понад 8 годин на добу.

Тому, окрім ділової презентабельності та корпоративного стилю, важливою вимогою до атмосфери офісу є також і його комфортність. Вікна від компанії «Екран-Вікносвіт» є вдалим вибором, оскільки легко поєднують у собі стиль, красу та зручність.

25 Травня, 2017

Корисні поради

Металопластикові вікна для лоджій та балконів

Балкони ти лоджії — це невід’ємний атрибут як звичайної міської квартири, так і заміського будинку. Хтось перетворює балкон на склад непотрібних речей, а хтось насолоджується на лоджії ранковою кавою. Чим би вони для нас не слугували, все ж важливо, щоб там було затишно та комфортно. Ось тому і виникає необхідність засклити їх металопластиковими вікнами.

25 Травня, 2017

Пластикові вікна

Чому "плачуть" пластикові вікна

За дослідженням ТМ «REHAU», най­­більші проблеми, пов’язані з вікнами, – це протяги та волога (конденсат), яка утво­рюється на склі або відкосах.

25 Травня, 2017

Вікна для

СПАЛЬНЯ, У ЯКІЙ НЕ БОЛИТЬ ГОЛОВА

Існує цілком справедливе переконання, що спальня призначена передусім для двох, але дуже важливих речей. По-перше, для міцного, спокійного і здорового сну. По-друге, для любовної втіхи закоханої пари.

Пріоритети, звісно, змінюються, проте і тихий сон, і пристрасне кохання в цілому дуже вдало поєднуються…

25 Травня, 2017