0 800 50 22 14

Інфолінія

1 — 

Зв'язатись з нами

Хто ми?

Дочірнє підприємство «Екран-Вікносвіт» — cучасна та авторитетна українська компанія у галузі виробництва світлопрозорих конструкцій.

У 1999 році ми виготовили перше в Україні вікно з профілю SALAMANDER. Це був якісний старт для подальшої успішної роботи та стрімкого розвитку. Сьогодні виробнича потужність нашого підприємства — 700 одиниць віконно-дверних конструкцій за день. За 18 років ми виготовили понад 1 мільйон вікон!

Ми прагнемо задовольняти запити наших клієнтів і випереджати їхні очікування. Виробляємо три різновиди віконно-дверних конструкцій: з ПВХ-профілю, дерев'яного брусу та алюмінію.

В цьому наша унікальність, сила та гнучкість. І, найголовніше, — можливість гарантувати бездоганну якість наших виробів, повноцінний вибір та відмінний сервіс.

Завдяки нашій праці тисячі наших клієнтів мешкають у комфортних оселях, насолоджуються домашнім затишком і теплом, реалізовують свої мрії та радіють життю. Усвідомлення, що ми допомагаємо людям бути щасливими, надихає нас на нові звершення.

ми розпочали з того, що стали першими

1 — 

Наші проекти

Сервіс

Ми надаємо широкий спектр
сервісних послуг

Зателефонуйте до нас, напишіть листа або ж завітайте у найближчий фірмовий салон мережі «ВІКНОСВІТ». Ми з радістю відповімо на усі запитання, запропонуємо оглянути зразки нашої продукції. Ваша покупка буде легкою і приємною, а наш сервіс триватиме, доки Ви матимете в ньому потребу!

доставка гарантія обслуговування

Нашим партнерам

працюємо командою —
заробляємо
разом

Запрошуємо до співпраці дилерів, архітекторів, будівельні організації та зацікавлених в навчанні осіб.

Стати партнером

Ви дилер?

Ви архітектор?

Представник будівельної організації?

Акції

Медіа

Новини
Блог
Відео

Адреса виробництва вікон