0 800 50 22 14

Інфолінія

Виготовлення ексклюзивних віконних конструкцій

E-mail address

info@ekran.ua

Write us

Якісне втілення найкреативніших задумів

Ми довго і наполегливо над цим працювали. І таки це зробили. Ми створили справжню мистецьку платформу для творчих людей! Шановні архітектори і дизайнери, з усією відповідальністю стверджуємо: з нами ви реалізуєте свої найсміливіші ідеї!

Переваги співпраці з «Екран-Вікносвіт»:

  • Є з чим працювати. Обирайте якісні матеріали: ПВХ, алюміній, євробрус. Підбирайте ціну: від «оптимальне співвідношення ціна/якість» до розкішних пропозицій
  • Повна свобода у творчості. Компанія «Екран-Вікносвіт» готова до скління будь-якого рівня складності. Тому сміливо оздоблюйте свої проекти вишуканими візерунками та хвилястими лініями
  • Якісна реалізація проектів. Ми допоможемо втілити ваш задум у життя на високому професійному рівні. Наші кваліфіковані і досвідчені технічні фахівці якісно здійснять складний монтаж. І буде так, як хочете ви!

Бажаєте переконатися у якості виробів? Ласкаво просимо! Ми залюбки проведемо вам цікаву екскурсію виробничими цехами, щоб ви змогли переконатись — наше підприємство застосовує тільки передові європейські технології.

Зателефонуйте нам, і співпраця з компанією «Екран-Вікносвіт» надихне вас на сміливі та оригінальні ідеї.