0 800 50 22 14

Інфолінія

Вікна для

ІДЕАЛЬНА КУХНЯ. МІСІЯ МОЖЛИВА

Для більшості господинь ідеальна кухня — це велика кухня. І така думка, звичайно, є слушною…

Адже сучасна кухня — це і гаряча плита для приготування страв, і столик для сімейних трапез чи святкувань, і затишне  місце для чаювання, для «по 50» з кумом або для читання газет, і дитячий куточок для уроків чи креативного розмальовування холодильника…

06 Липня, 2017

Вікна для

ДИТЯЧА КІМНАТА "НА ВІДМІННО»

Завдяки шаленій дитячій фантазії та уяві у простій кімнаті відбуваються дивовижні події: виходи у відкритий космос, поєдинки чаклунів, битви піратів, польоти на драконах…

25 Травня, 2017

Вікна для

СПАЛЬНЯ, У ЯКІЙ НЕ БОЛИТЬ ГОЛОВА

Існує цілком справедливе переконання, що спальня призначена передусім для двох, але дуже важливих речей. По-перше, для міцного, спокійного і здорового сну. По-друге, для любовної втіхи закоханої пари.

Пріоритети, звісно, змінюються, проте і тихий сон, і пристрасне кохання в цілому дуже вдало поєднуються…

25 Травня, 2017

Вікна для

ВІТАЛЬНЯ. ТАМ, ДЕ ВИРУЄ ЖИТТЯ

Ми звикли до слова «вітальня» і вже не помічаємо у ній грецького слова «vitae», що означає життя.

Саме у вітальні ваше родинне життя відкривається друзям та колегам. Разом з ними ви проживаєте у ній багато важливих життєвих подій, більшість з яких, на щастя, радісні та святкові.

25 Травня, 2017

Вікна для

ОДОМАШНЕННЯ ДИКИХ БАЛКОНІВ

Ми віримо, що у вас є велике бажання засклити свій балкон. Просто до цього  руки не доходять. І це правда, бо ж так багато різних справ на щодень.

Однак, ми таки наважимося перевести проект «скління балкону» з пасивної фази в активну. Тож уперед  — до освоєння нових територій.

25 Травня, 2017

Вікна для

ГАРАНТОВАНА УНІКАЛЬНІСТЬ КОТЕДЖУ

Статус власника приватного будинку, особняка чи котеджу зобов’язує до оригінальних рішень. Ви ж не маєте наміру копіювати сусідську будівлю?

Отже, плануючи будівництво нового котеджу, час створити дивовижний шедевр.

25 Травня, 2017

Вікна для

ВАШ ПРАЦЬОВИТИЙ ОФІС

У сучасному темпі життя офіс інколи стає другою домівкою. Адже, буває, ми проводимо на роботі понад 8 годин на добу.

Тому, окрім ділової презентабельності та корпоративного стилю, важливою вимогою до атмосфери офісу є також і його комфортність. Вікна від компанії «Екран-Вікносвіт» є вдалим вибором, оскільки легко поєднують у собі стиль, красу та зручність.

25 Травня, 2017