0 800 50 22 14

Інфолінія

Вікна для

ІДЕАЛЬНА КУХНЯ. МІСІЯ МОЖЛИВА

Для більшості господинь ідеальна кухня — це велика кухня. І така думка, звичайно, є слушною…

Адже сучасна кухня — це і гаряча плита для приготування страв, і столик для сімейних трапез чи святкувань, і затишне  місце для чаювання, для «по 50» з кумом або для читання газет, і дитячий куточок для уроків чи креативного розмальовування холодильника…

06 Липня, 2017

Корисні поради

ДОГЛЯД ЗА МЕТАЛОПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ

Однин із важливих факторів, які впливають на вибір вікон, — це  простота у подальшому догляді за металопластиковими виробами. Якщо дотримуватися певних рекомендацій, можна значно продовжити термін їх служби.

06 Липня, 2017

Корисні поради

ТОП-10 ПОМИЛОК ПІД ЧАС МОНТАЖУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Неправильне встановлення пластикових вікон може спричинити витік тепла, проникнення в будівлю небажаних повітряних потоків і прискорене руйнування віконних рам. До Вашої уваги 10 помилок, які найчастіше роблять монтажники.

 

06 Липня, 2017

Корисні поради

Металопластикові вікна для лоджій та балконів

Балкони ти лоджії — це невід’ємний атрибут як звичайної міської квартири, так і заміського будинку. Хтось перетворює балкон на склад непотрібних речей, а хтось насолоджується на лоджії ранковою кавою. Чим би вони для нас не слугували, все ж важливо, щоб там було затишно та комфортно. Ось тому і виникає необхідність засклити їх металопластиковими вікнами.

25 Травня, 2017

Корисні поради

6 СПОСОБІВ ОЧИЩЕННЯ ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА ВІД ПРИЛИПЛОЇ "НАМЕРТВО" ЗАХИСНОЇ ПЛІВКИ

Багато щасливих власників металопластикових вікон зустрічаються з проблемою невчасно знятої захисної плівки, яка з часом міцно прилипає до пластика. Що ж робити з прилиплою захисною плівкою?

25 Травня, 2017

Корисні поради

“З ЯКОГО ПРОФІЛЮ ВИГОТОВЛЯЄТЕ ВІКНА?”

“А У ВАС Є НІМЕЦЬКИЙ ПРОФІЛЬ?”

Дуже часто з таких запитань розпочинається розмова в салоні з продажу вікон. Так і хочеться відповісти зустрічним питанням: “Вам потрібні комплектуючі для виготовлення вікон чи вікна?” Відповідь, найімовірніше, буде: “Вікна”.

 

25 Травня, 2017

Вікна для

ДИТЯЧА КІМНАТА "НА ВІДМІННО»

Завдяки шаленій дитячій фантазії та уяві у простій кімнаті відбуваються дивовижні події: виходи у відкритий космос, поєдинки чаклунів, битви піратів, польоти на драконах…

25 Травня, 2017

Вікна для

СПАЛЬНЯ, У ЯКІЙ НЕ БОЛИТЬ ГОЛОВА

Існує цілком справедливе переконання, що спальня призначена передусім для двох, але дуже важливих речей. По-перше, для міцного, спокійного і здорового сну. По-друге, для любовної втіхи закоханої пари.

Пріоритети, звісно, змінюються, проте і тихий сон, і пристрасне кохання в цілому дуже вдало поєднуються…

25 Травня, 2017

Вікна для

ВІТАЛЬНЯ. ТАМ, ДЕ ВИРУЄ ЖИТТЯ

Ми звикли до слова «вітальня» і вже не помічаємо у ній грецького слова «vitae», що означає життя.

Саме у вітальні ваше родинне життя відкривається друзям та колегам. Разом з ними ви проживаєте у ній багато важливих життєвих подій, більшість з яких, на щастя, радісні та святкові.

25 Травня, 2017

Вікна для

ОДОМАШНЕННЯ ДИКИХ БАЛКОНІВ

Ми віримо, що у вас є велике бажання засклити свій балкон. Просто до цього  руки не доходять. І це правда, бо ж так багато різних справ на щодень.

Однак, ми таки наважимося перевести проект «скління балкону» з пасивної фази в активну. Тож уперед  — до освоєння нових територій.

25 Травня, 2017